Ми працюємо! Самовивіз, доставка по Києву та відправка Новою Поштою по Україні.

Офіційний дилер Tony Perotti в Україні

0
Мій кошик

Сумки Tony Perotti

Шкіряні сумки Tony Perotti

Вибір чоловічих та жіночих аксесуарів досить обмежений. До основних аксесуарів, що впливають на образ, відносяться: гаманці, ремені, краватки, мобільні телефони, шкіряні чоловічі сумки, шкіряні жіночі сумки купити які рекомендується тільки після ретельного підбору.

Шкіряні сумки як чоловічі так і жіночі інтернет магазин TonyPerotti.kiev.ua пропонує в широкому асортименті. Вони дозволяють ненав'язливо підкреслити успішність та елегантність власника.

Компанія Tony Perotti знається на аксесуарах з натуральної шкіри, і тому сумки шкіряні з Італії відрізняються бездоганною якістю, довговічністю і стилем. Завдяки різноманітності моделей, широкій колірній гамі, різним інтерпретаціям і образам можна легко підібрати шкіряні чоловічі сумки — інтернет-магазин італійських аксесуарів допоможе визначитися з вибором та оформити замовлення.

Шкіряні сумки чоловічі, купити які можна у нас, виконують надзвичайно відповідальну функцію і, на відміну від жіночих, які часто використовуються як декоративний аксесуар, дозволяють як звільнити руки та кишені власника від предметів, у яких існує постійна необхідність (ключи, телефони, гаманець), так і вмістити всі необхідні речі під час тривалих подорожей.

Залежно від вимог, що висуваються, розрізняють шкіряні сумки:

Бріфкейс (портфель) — ця сумка має ремінь через плече і ідеально підходить для чоловіків, які віддають перевагу діловому стилю або кежуалу. Розміри та форма сумки дозволяють іноді використовувати її у поїздках.

Месенджер — це шкіряні сумки з Італії, що характеризуються деякою об'ємністю та дивовижною місткістю. Конструкція передбачає носіння через плече, тому перш ніж купити сумку шкіряну чоловічу месенджер, варто звернути увагу на ширину плечового ременя, широкі модифікації якого суттєво знижують навантаження на плече.

Сумка-планшет відрізняється компактними розмірами, ідеально підходить для паперів формату А4. Може поєднуватися з такими стилями одягу, як casual та діловий.

Головне в якісній чоловічій сумці — це матеріал. І якщо стоїш перед вибором: натуральна або штучна шкіра, то варто купити шкіряну чоловічу сумку, яка підкреслить статус, позначить солідність і чудово доповнить обраний образ.

Крім того, що всі сумки чоловічі шкіряні з інтернет магазину Tony Perotti зроблені з натуральної сировини, вони:

  • Мають необхідний комфорт і практичність.
  • Характеризуються стильними силуетами та респектабельним зовнішнім виглядом.
  • Відрізняються високою функціональністю: шкіряні сумки з Італії мають достатньо відділень для паперів і папок, в них легко можна покласти ноутбук.
  • Мають м'яку внутрішню оббивку, яка сприяє кращому збереженню телефонів і планшетів і дає можливість переносити їх без подряпин та пошкоджень.

Італійські жіночі та чоловічі шкіряні сумки, купити які можна в нашому інтернет-магазині, дозволять підкреслити індивідуальність та презентабельність кожного власника.

Вгору